Image
0
//7-8 MAYIS 2024 //THE ANKARA OTEL ATG-AVM

About Us

2024 de yeniden birlikteyiz. Türkiye’nin en büyük girişim olgusunun 1923 yılında kurulan Cumhuriyet olduğu düşüncesiyle markamızı Girişim’23 olarak kullanmaya devam ediyoruz.

Girişimcilik ve teknoloji ekosistemindeki en son yenilikleri, gelişmeleri ve yeni girişimleri keşfedebileceğiniz, ilham verici konuşmacıları dinleyebileceğiniz, Türkiye'nin en geniş katılımlı girişimcilik ve teknoloji etkinliğinde değişimi ve etkileşimi ateşlemek için sizi yeniden Girişim’23 te birlikte olmaya davet ediyoruz.

Ülkemizin en geniş katılımlı girişimcilik etkinliği olan Girişim'23, girişim, yatırım, fon yaratma, iş ortaklığı, dijital oyun geliştirme, yeni iş fikri geliştirme, insan kaynakları, kümelenme, finansman sağlama alanlarında uluslararası ve ulusal düzeydeki aktörlerin bir araya geldiği B2B, konferans ve paneller, eğitim, tanıtım stantları, sanat aktiviteleri ve sosyal etkinliklerden oluşan bir buluşma noktası olarak kapılarını tekrar açıyor.


"Girişim'23"ÜN KAPILARI KİMLERE AÇIK?

7-8 Mayıs 2024 tarihinde The Ankara Otel ATG-AVM’de gerçekleşecek olan Türkiye'nin en kapsamlı girişimcilik etkinliğinde; girişimciler, teknoloji geliştirme bölgeleri, ilgili bakanlıklar ve kamu kuruluşları, yerel otoriteler, teknoloji transfer ofisleri, TEKMER'ler, kümelenmeler, kuluçka merkezleri, melek yatırımcılar, risk sermayedarları, kitlesel fonlama kuruluşları, halka arz şirketleri, bankalar, yatırım ofisleri, yatırım şirketleri, portföy yöneticileri, girişimci fonları, açık inovasyon ve girişimcilik merkezleri, iş geliştirme merkezleri, hızlandırıcılar, özel sektör kuruluşları, oyun üreticileri, oyun yayıncıları, donanım firmaları, patent firmaları, mali müşavirlik firmaları, proje yazma firmaları, hukuk firmaları ve sivil toplum kuruluşları, tüm girişimcilik ekosistem oyuncularını yerlerini almaya devam ediyor.

Geçen yıl bize destek olan tüm sponsor, destekçi katılımcı ve konuşmacılarımıza teşekkür ediyor, sizleri tekrar aramızda görmeyi diliyoruz.

  • Advisory Board
  • Executive Board